Silentel IP

SILENTEL® IP je komunikační systém zabezpečující šifrovanou skupinovou komunikaci v mobilních a pevných komunikačních sítích. Hlasový hovor, chat, obrázky, soubory nebo jiná data jsou s využitím IP (Internet Protocol)  přenášeny prostřednictvím GPRS, 3G, 4G, EDGE, HSPDA, xDSL, Wi-Fi nebo přes jiné datové kanály.

TeamTalk - Schéma

Systém je multiplatformní a umožňuje v současnosti komunikovat prostřednictvím zařízení pracujících pod operačními systémy Apple iOS, Android, Symbian, Windows Mobile, Windows XP, Vista, 7. Systém byl vyvinut primárně pro řešení zabezpečené krizové a utajované komunikace v bezpečnostních, silových a podobných složkách státu. Certifikace systému u NBÚ ČR na stupeň "Vyhrazené" právě probíhá.

TeamTalk - Jak to funguje
TeamTalk - Jak to funguje

SILENTEL® TeamTalk™ systém se skládá z dvou hlavních částí :

Více ››
TeamTalk - Vlastnosti
TeamTalk - Vlastnosti

Vlastnosti a výhody SILENTEL® TeamTalk™:

Více ››
TeamTalk - Komu je určen
TeamTalk - Komu je určen

SILENTEL® TeamTalk™  -  typické příklady zabezpečených komunikačních skupin v organizaci :

Více ››
TeamTalk - Jako služba
TeamTalk - Jako služba

Managed Services TeamTalk na vlastním serveru e-signature  je koncepce, která umožňuje uživateli namísto investic do nákupu, provozu a údržby vlastního serveru a související infrastruktury, její získání formou komplexní služby, což mu nabízí hned několik výhod – zbaví se vysokých investic a mnohaletých odpisů a zároveň získá v rámci sjednané služby komplexní profesionální podporu, monitoring a garantovanou spolehlivost při parametrech, kterých..

Více ››