Šifrovaná komunikace

Produkty společnosti ARDACO a.s. zastupované v ČR společností e-signature s.r.o. byly vyvinuty s cílem překlenout bezpečnostní a technologické mezery v oblasti zabezpečené, šifrované, mobilní, hlasové a datové komunikace.

SILENTEL  produkty umožňují šifrovat mobilní komunikaci mezi dvěmi účastníky nebo týmovou komunikaci. Technologie využívá k šifrování komunikace bezpečnostní standardy nejvyšší úrovně (Diffie-Hellman 2048, RSA 1024, RSA 2048, AES 256). Nevyžaduje vybudovaní speciální síťové infrastruktury a uživatelům umožňuje sdílet důvěrné nebo citlivé informace prostřednictvím běžně užívaných komunikačních zařízení a veřejně dostupných komunikačních sítí.

SILENTEL - Schéma

Všechny produkty jsou vyvíjeny, průběžně upravovány a zdokonalovány tak, aby vyhovovaly bezpečnostním a právním normám, které v současnosti platí ve většině zemí Evropské unie, Ameriky a Asie. Produkty jsou k dispozici ve více variantách a zohledňují individuální potřeby státních a soukromých organizací. 

Silentel IP
Silentel IP

SILENTEL® IP je komunikační systém zabezpečující šifrovanou skupinovou komunikaci v mobilních a pevných komunikačních sítích. Hlasový hovor, chat, obrázky, soubory nebo jiná data jsou s využitím IP (Internet Protocol)  přenášeny prostřednictvím GPRS, 3G, 4G, EDGE, HSPDA, xDSL, Wi-Fi nebo přes jiné datové kanály.

Více ››
Ke stažení

Android OS Pokud chcete uchovat zpráv

Více ››